O nás

Jsme nově založený Salon ve městě Dobříš. Na Dobříši již třetím rokem provozujeme malý rodinný penzion se 16 lůžky. Tento rok jsme se rozhodli penzion rozšířit i o salon, a to nejen pro naše hosty, ale i pro lidi z okolí. Nabízíme možnost využít dva naše přístroje. Pokud trpíte zavodňováním a otoky nohou, jsou pro vás vhodné lymfodrenážní kalhoty řady BALLANCER® PLATINUM.

Pokud se chcete zaměřit na detoxikaci, hubnutí či redukci celulitidy, můžete navíc ještě vyzkoušet přístroj Qantero Plus od firmy Niode. Tento přístroj má evropskou a zdravotní certifikaci a pracuje na bázi vakuových vln. Přístroje Qantero jsou v provozu nejen v ČR, ale i ve Švýcarsku, Indii, Kypru, Irsku, Anglii, USA, na Slovensku a v Rumunsku.

Zabýváme se ošetřením přístrojem Qantero Plus a Lymfodrenážními kalhotami BALLANCER® PLATINUM.

Něco o majitelce Salonu

Jmenuji se Lenka Slepičková a jsem certifikovaná masérka a kosmetička. Pro otevření salonu jsem se rozhodla díky svému dlouholetému boji s váhou, která mi neustále kolísá. Přístroj mě přesvědčil u konkurence, která jej také používá. Kůže je totiž již po prvním ošetření pevnější a jemnější.

Trpím na otoky nohou, takže lymfatické kalhoty jsou ideálním doplňkem, aby zadržovaná voda lépe z těla odtekla. Žádný přístroj však neudělá veškerou práci za vás. Pokud se rozhodnete pro ošetření a zakoupíte si některých z balíčků, je potřeba dodržovat režimová opatření a pitný režim. Žádné počítání kalorií, stačí jíst pouze tehdy, když máte hlad (snažit se vynechat či omezit cukr a mouku) a naslouchat svému tělu a místo slazených nápojů, pít neslazené nápoje.

Rozhodnout se hubnout, je pouze na nás samotných. Nejste na to sami, i já se spuštěním salonu začínám s hubnoucím procesem.

Certifikáty